Adecco Group

 

Adecco Group - є світовим лідером в сфері управління людськими ресурсами та входить в рейтинг Fortune Global 500.

Швейцарська компанія під керівництвом міжнародної команди професіоналів була створена в 1996 р. після об’єднання компаній Adia (Швейцарія) і Ecco (Франція) - двох найбільших рекрутмент  компаній для формування глобальної мережі офісів в усьому світі. Станом на сьогодні Adecco Group, що стала результатом злиття двох компаній з традиціями в HR-послугах понад 50 років, має найбільшу мережу представництв у всьому світі.

Adecco Group пропонує комплексні послуги, які включають підбір постійного персоналу і надання тимчасового персоналу, вивід персоналу за штат, аутсорсинг, навчання та консультації.

5,500 офісів в понад 60-ти країнах і регіонах дозволяють компанії надавати найкращий рівень сервісу своїм клієнтам, незалежно від того, чи це великий глобальний замовник чи невеликий локальний діловий партнер.

Компанія  Adecco Group має десятки років досвіду у сфері підбору і надання персоналу. Окрім комерційної діяльності, компанія також залучена до наукової роботи завдяки Інституту соціальних досліджень в Лондоні (Adecco Institute). Інститут вивчає як  внутрішню стратегію та тактику щодо підбору персоналу, так і зовнішні тенденції розвитку кадрового ринку, в тому числі ті соціальні проблеми, які виникають при його трансформаціях.

Adecco Group є соціально орієнтованою компанією, філософія спонсорства і співробітництва якої була розвинена для надання кращих послуг своїм клієнтам.

З 2005 року Adecco Group офіційно співпрацює з Міжнародним Олімпійським Комітетом по Програмі працевлаштування спортсменів після закінчення спортивної кар’єри (Athlete Career Programme), одним із ініціаторів якої був член МОК Сергій Бубка.

Штаб квартира
Sägereistrasse 10, P.O.Box
CH -8152 Глатбрюгг (Glattbrugg), Швейцарія

Генеральний директор
Патрік де Месенер (Patrick De Maeseneire)

Фінансовий Директор
Домінік де Даніель (Dominik de Daniel)
У рейтингу найбільших компаній світу Fortune Global 500
компанія Adecco Group займає 265 місце.

Кількість працівників в усьому світі
31 000

Всесвітня клієнтська база
Щоденно надаються послуги більш ніж 100 000 клієнтам

Щоденна кількість тимчасового персоналу
500 000

Присутність на фондовому ринку
Компанія Adecco S.A. зареєстрована в Швейцарії (ISIN: CH 001213860) та внесена в список Швейцарської фондової біржі, торгує на SWX Europe (SIX: ADEN) и Euronext Paris (EURONEXT: ADE).