Ми надихаємо людей і цілі компанії працювати більш ефективно і успішно, надаючи широкий спектр послуг в області пошуку персоналу і працевлаштування для успіху кожного.

Як всесвітній лідер надання HR-послуг ми маємо зв’язок з людьми, наш бізнес постійно позитивно впливає на долі мільйонів людей кожен рік, і ми усвідомлюємо нашу глобальну роль в розвитку сфери управління персоналом.

Наша позиція як лідера галузі базується на нашій спроможності ефективно поєднувати свій досвід з інноваціями і ентузіазмом, разом з мотивацією під час пошуку рішень, які відповідають потребам наших Клієнтів.

Компанія Adecco вирішує різні задачі по підбору персоналу для своїх клієнтів, надаючи при цьому можливість кар’єрного росту своїм тимчасовим співробітникам.

Роль Adecco полягає в узгоджені потреб Кандидатів і компаній, находячи правильні рішення при підборі як тимчасового, так і постійного персоналу. Управляючи мільйонами співробітників в усьому світі, ми одночасно знаходимо індивідуальний підхід.

Від невеликих компаній до мультинаціональних корпорацій Adecco має в своєму розпорядженні співробітників і інфраструктуру, щоб відповідати потребам в області трудових ресурсів, володіючи кращою системою управління, кращою поінформованістю і більш високою ефективністю.

Наша ціль забезпечити реалізацію глобальної концепції «better work, better life» (краща робота – краще життя). Ми сприяємо досягненню професійного і кар’єрного росту претендентів, оскільки впевнені в тому, що люди, які задоволені своєю роботою і реалізували себе в професійному плані, працюють з найбільшою віддачею.

Наш головний принцип - це щоденне втілення в життя нашої довгострокової ділової стратегії. Ми знаємо, що наша захопленість роботою і багатий професійний досвід привносять дух концепції «better work, better life» в усе, що ми робимо. Ми вважаємо, що обслуговування, яке оправдовує і навіть перевершує всі очікування, може основуватись лише на повному розумінні ринку, на якому працює Клієнт, і його вимог до персоналу.

Як глобальна компанія, ми усвідомлюємо, що традиційні форми працевлаштування продовжуватимуть еволюціонувати в майбутньому. З цієї причини хочемо, щоб сучасне і майбутнє покоління бачили можливості цих змін вже зараз і приймали завтрашній виклик з довірою і розумінням подальшого формування робочих місць.