З чого почати?

На українському ринку компанія
присутня з 2007 року під брендом Adecco. Ми пропонуємо такі послуги як підбір постійного та надання тимчасового персоналу, вивід персоналу за штат, кадровий консалтинг та багато іншого. Компанія нараховує понад 30 штатних співробітників з філіями в Києві, Харкові та Львові. Ми пропонуємо широкий спектр послуг та щоденно дбаємо про потреби наших клієнтів.

На українському ринку компанія присутня
з 2007 року під брендом Adecco та була у складі Adecco Group до 2016 року. Ми пропонуэмо такі послуги як підбір постійного та надання тимчасового персоналу, вивід персоналу за штат, кадровий консалтинг та багато іншого. Штат Adecco включає більше 30 постійних співробітників. Щодня співробітники Adecco Ukraine працюють для своїх клієнтів.

У 2012 році на ринок був виведений новий для України бренд – Lee Hecht Harrison.
LHH – глобальна компанія, що надає найкращі рішення в області розвитку кар’єри та талантів: врядування та розвиток кар’єри, коучинг, ассесмент та оцінка, управління змінами.

У 2016 році Adecco Ukraine виходить зі складу Adecco Group та стає частиною Lugera Group, куди входить GIT Consult, при цьому виступаючи на українському ринку під брендом Adecco на підставі ліцензійної угоди з Adecco Group до цього моменту.