Компанія Adecco Group – це провідний світовий експерт в галузі управління персоналом.

Компанія Adecco Group – це провідний світовий експерт в галузі управління персоналом. Компанія нараховує понад 31 тис. штатних співробітників в більш ніж 5 тис. філій в понад 60 країнах. Ми пропонуємо широкий спектр послуг та щодня дбаємо про потреби більш ніж 100 тис. клієнтів.

Ми пропонуємо послуги з підбору та
управлінню тимчасового/постійного персоналу, управління кар’єрою та розвитку лідерства, а також послуги в сфері консалтингу та аутсорсингу.

Штаб-квартира компанії Adecco знаходиться в Цюріху-Глаттбругг, Швейцарія, вона входить до списку «Fortune Global 500» – рейтинг 500 найбільших світових компаній. Крім того, акції компанії котируються на Швейцарській фондовій біржі.

У постійно мінливому світі Adecco є одним з основних агентів, які впливають на процес набору персоналу.
Тому ми підходимо до ринку з двох сторін, як відповідь на зростаючий попит на тимчасовий та спеціалізований персонал наступним чином:

Ми пропонуємо спеціалізовані рішення для позицій, які потребують основних базових навичок. Особливу увагу компанія Adecco Ukraine приділяє професійній підготовці, конкурентній вартості та створенню міцних взаємовідносин з зовнішніми та внутрішніми співробітниками.

Наша головна мета – досягти досконалості процесу надання послуг, постійного оновлення експертизи та поліпшення якості сервісу.

Знаходячись у колі світових лідерів в сфері управління HR, ми відзначаємо постійнi зміни традиційних моделей зайнятості. Саме тому ми закликаємо нинішні та майбутні покоління розглядати цю зміну як свої майбутні можливості. Ми готові до викликів завтрашнього дня та запрошуємо вас створювати робочу середу майбутнього разом з нами.