Якщо за роботу візьмуться одні з
кращих експертів ринку праці, з величезною базою даних кандидатів – Ви отримаєте кращих співробітників для своєї команди.

Adecco Ukraine - це більше ніж просто агентство з підбору персоналу

Співробітництво

Ми детально вивчимо Ваші потреби та разом з Вами розробимо план пошуку та підбору персоналу для реалізації Ваших бізнес-задач.

Консалтинг

Багато рекрутингових агенцій надають резюме кандидатів, які лише строго відповідають вимогам до працевлаштування. Ми працюємо по-іншому. Ви також отримуєте наші стратегічні поради з працевлаштування.
Команда професіоналів Adecco Ukraine надає персонал на базі цілого комплексу ефективних методик та технологій, серед яких – власна база даних претендентів, що дозволяє в оперативному режимі здійснювати масовий підбір персоналу. Як показує практика, самостійний підбір персоналу вимагає набагато більш інтенсивної мобілізації тимчасових та матеріальних ресурсів.

Кандидати

Вам необхідно найняти 5 співробітників?
Або 5 тис. співробітників? Ми допоможемо. З доступом до найбільшої бази даних кандидатів, Ви отримуєте потрібних кандидатів, які ідеально підійдуть саме Вам.

Наші кандидати

Ми підберемо для Вас найбільш ефективних кандидатів, мотивованих на виконання бізнес-завдань, що адаптуються до змін, з хорошими комунікативними навичками. На таких співробітників можна буде покластися.

Наші методи пошуку та підбору кандидатів

Ми використовуємо поєднання традиційних та прогресивних методів пошуку найбільш актуальних в наші дні. Adecco Ukraine має в своєму розпорядженні співробітників та інфраструктуру, що відповідає сучасним потребам в сфері послуг з надання персоналу.

Перевірки та попередній відбір

Перш ніж запропонувати Вам кандидатів,
ми проводимо ретельний відбір та скринінг, з метою підбору найбільш висококласних фахівців для Вас.

Програми та партнерство

Кожен співробітник повинен мати можливостями для повної самореалізації. Таким чином, ми пропонуємо різні можливості працевлаштування для різних категорій громадян, в тому числі, для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Відмінність Adecco Ukraine від інших кадрових агенцій

Ми пропонуємо корпоративним клієнтам та кваліфікованим кандидатам безпрецедентно широкий спектр рішень в сфері надання персоналу та можливостей для побудови кар’єри.