Резюме – це короткий перелік Вашого досвіду роботи, освіти, професійних знань. Правильно складене резюме зразу розповість спеціалісту по підбору персоналу, чи відповідає Ваша кандидатура даній вакансії. Саме по цій причині вкрай важливо, щоб Ваше резюме було коректно викладене.

Чіткий виклад резюме говорить про те, хто Ви і яким професійним досвідом Ви володієте. На додаток до особистої інформації в Вашому резюме мають бути дані про освіту, стаж роботи, знання мов і володіння навичками використання інформаційних технологій.

Правила написання резюме

Бажано складати резюме в форматі Word найбільш розповсюдженим шрифтом (Times New Roman або Arial), розмір кеглю від 12 до 14 пунктів

Резюме повинно мати чітку структуру і просту мову викладення

Вибирайте стиль, який легко сприймати в читанні

Необхідно уникати другорядних деталей, важливий досвід за останні 5-7 років. Головне – зміст і сама важлива інформація. Резюме має бути коротким, але інформативним

Тон резюме – офіційний

Необхідно якомога детальніше викладати факти професійної біографії і мінімум – особистої

Уникайте використання займенника «я»

Перерахування обов’язків має бути в одному часі і форматі

Наприклад: продаж продукції компанії, здійснення дзвінків, відстеження виконання планів (НЕ продавати послуги, виконувати або я виконував пошук нових клієнтів, тощо)

Резюме має бути читабельним. Важливо перевірити резюме на наявність помилок

Якщо додається фото, воно має бути витримане в діловому стилі

Список людей, які дають Вам рекомендації, вкажіть окремою графою

Резюме – це документ, який відображає попередній досвід роботи, професійні навички та теоретичні знання кандидата в найбільш вигідному для нього світлі.

Резюме має бути максимально лаконічним, містким та складатися не більш ніж з 2-х сторінок.

Ціль резюме – найкращим чином подати Ваші знання, досвід та особисті якості працедавцю так, щоб він звернув на них увагу і запросив на інтерв'ю.